Nohrcon anerkendt for sin fremragende kundekontakt
Nohrcon havnede i top 10, da responstiden hos 131 kursusudbydere blev testet i en årlig Mystery Shopper-øvelse. Hiv endelig fat i os, hvis du vil høre mere om alle de kurser og konferencer, vi afholder om Byggeri, Udbud, og Kunstig intelligens.
“Vi kan nu meddele, at I har haft en imponerende hurtig responstid og hermed er endt i top 10 i dette års Mystery Shopper undersøgelse! 👏”
Sådan lød det i mailen, der ramte Nohrcons indbakke fra Finduddannelse.dk.
Resultaterne fra deres Mystery Shopper øvelse var nemlig tikket ind, og det stod klart at Nohrcon har gjort sig fortjent til deres fine badge for 'fremragende kundekontakt' – og det endda i top 10 ud af 131 udbydere!
Vi er rigtig stolte af anerkendelsen, og vi gør altid vores bedste for at besvare henvendelser fra (potentielle) gæster på vores kurser og konferencer så hurtigt som muligt, uanset om det så er via chatten på vores hjemmeside, telefonisk, via e-mail, SoMe eller interesseanmeldelser fra Finduddannelse.dk.
Tag gerne et kig, på noget af alt det vi tilbyder i den kommende tid, i vores arrangementskalender.
Vi byder bl.a. på flere certificeringsmuligheder:
- Certificering i AI management
- Certificering i entrepriseret AB 18 og ABR 18 – for bygherre og rådgiver
- Certificering i entrepriseret AB 18 og ABR 18 – for entreprenør og underleverandør
- Certificering i udbudsret
- Certificering i udbudsret for forsyningssektoren
- Certificering i bæredygtigt byggeri
- Certificering i Category Management
- Certificering i projekteringsledelse
OBS: Kurserne, som indgår i certificeringsforløbene, kan også tages enkeltvis, hvis du ikke har mulighed for at deltage på hele uddannelsen på én gang.
...Og husk vores 'Tilmeld 3 personer, betal for 2'-rabat, som udløber 4 uger før afholdelsesdatoen.
Se alle Nohrcons arrangementer inden for Byggeri, Udbud, og Kunstig intelligens: